OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha8) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Above
my: အပေါ်

en: About
my: အကြောင်း
