OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha9) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Picture
fi: Kuva

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Address
fi: Osoite

en: Profile
fi: Profiili

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Replace
fi: Korvaa

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole aktivoitu tai se on suljettu.

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Uses
fi: Käyttää

en: Clients
fi: Asiakkaat

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.
fi: Kiitos että hait käyttäjätiliä. Tilisi odottaa sivuston ylläpitäjän hyväksyntää.
