OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha9) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Picture
he: תמונה

en: Email
he: דוא"ל

en: Locale
he: תרגום

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Address
he: כתובת

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Logout
he: יציאה

en: Full name
he: שם מלא

en: Hidden
he: מוסתר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Replace
he: החלפה

en: The username %name has not been activated or is blocked.
he: הכינוי %name לא הופעל או חסום.

en: Above
he: מעל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: LinkedIn
he: לינקדין
