OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha9) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Picture
ht: Foto
