OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Picture
lv: Attēls

en: Email
lv: E-pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Locale
lv: Lokāle

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Address
lv: Adrese

en: Profile
lv: Profils

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Logout
lv: Iziet

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Replace
lv: Aizvietot

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: Above
lv: Virs

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
