OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Picture
nn: Bilete

en: Time zone
nn: Tidssone

en: Address
nn: Adresse

en: Hidden
nn: Skjult

en: Above
nn: Over

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
