OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Picture
bn: ছবি

en: Email
bn: ইমেইল

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Above
bn: উপরে

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
