OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Logout
br: Digevreañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: About
br: Diwar-benn
