OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Picture
eo: Bildo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Time zone
eo: Tempozono

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Profile
eo: Profilo

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Google
eo: Guglo

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eo: La uzantnomo %name ne estis aktivita aŭ estas blokita.

en: Above
eo: Supere
