OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Picture
et: Pilt

en: Email
et: E-kiri

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Advanced
et: Täpsem

en: Address
et: Aadress

en: Profile
et: Profiil

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Logout
et: Logi välja

en: Full name
et: Täisnimi

en: Gender
et: Sugu

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Hidden
et: Peidetud

en: Replace
et: Asenda

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: Above
et: Üleval

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
