OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Picture
te: చిత్రం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: Address
te: చిరునామా

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
