OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Picture
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Profile
ka: პროფილი

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Above
ka: ზემოთ
