OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Logout
km: ចេញ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: The username %name has not been activated or is blocked.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ %name មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម ឬ​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់ ។

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
