OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Picture
af: Prentjie

en: Locale
af: Lokaal

en: Time zone
af: Tydsone

en: Profile
af: Profiel
