OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Picture
sq: Fotografia

en: Locale
sq: Gjuha

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Profile
sq: Profili

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sq: Përdoruesi %name nuk është aktivuar ose është bllokuar.

en: Above
sq: Sipër

en: About
sq: Informacione
