OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Profile
be: Профіль

en: Logout
be: Выйсці

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Hidden
be: Схаваць

en: The username %name has not been activated or is blocked.
be: Гэта імя карыстальніка - %name - неактыўнае або заблакаванае.

en: Above
be: Вышэй

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Unknown error.
be: Невядомая памылка.
