OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Locale
lt: Lokalė

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Address
lt: Adresas

en: Profile
lt: Profilis

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Above
lt: Virš

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
