OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Picture
ne: तस्विर

en: Email
ne: ईमेल

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
