OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Picture
bg: Изображение

en: Email
bg: Е-поща

en: Locale
bg: Език

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Address
bg: Адрес

en: Profile
bg: Профил

en: Hidden
bg: Скрит

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bg: Потребителското име %name не е активирано или е блокирано.

en: Clients
bg: Клиенти
