OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Above
gu: ઉપર

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
