OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Picture
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Address
sk: Adresa

en: Profile
sk: Profil

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Full name
sk: Celé meno

en: Hidden
sk: Skryté

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Website
sk: Webová lokalita

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sk: Používateľské meno %name nie je aktivované alebo je blokované.

en: Above
sk: Nad

en: Family name
sk: Priezvisko

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Below
sk: Pod

en: Uses
sk: Používa

en: Given name
sk: Meno
