OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Hidden
sr: Сакривено

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sr: Корисничко име %name још није активирано или је блокирано.
