OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Picture
kk: Сүрет

en: Locale
kk: Тіл

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Profile
kk: Профиль

en: Full name
kk: Толық аты

en: Birthday
kk: Туылған жылы

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы
