OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Picture
mr: चित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता

en: Website
mr: संकेतस्थळ
