OpenID Connect (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Picture
cy: Darlun

en: Time zone
cy: Cylchfa amser

en: Other
cy: Arall

en: Timezone
cy: Cylchfa Amser
