OpenID Connect (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Other
nl: Andere

en: Generic
nl: Generiek

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Not connected
nl: Niet gekoppeld

en: Log in with @client_title
nl: Inloggen met @client_title
