OpenID Connect (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Picture
uk: Зображення

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Other
uk: Інше

en: Generic
uk: Загальне

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Not connected
uk: Немає з'єднання

en: Manage own connected accounts
uk: Керування власними під'єднаними обліковими записами

en: Connected Accounts
uk: Під'єднані облікові записи
