OpenID Connect (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Picture
cs: Obrázek

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Other
cs: Jiné

en: Timezone
cs: Časové pásmo
