OpenID Connect (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Picture
ro: Imagine

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: Other
ro: Altele

en: Timezone
ro: Fus orar
