OpenID Connect (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Picture
sk: Obrázok

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Other
sk: Ostatné

en: Timezone
sk: Časové pásmo
