OpenID Connect (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Picture
hu: Kép

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Other
hu: Egyéb

en: Generic
hu: Általános

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.
hu: Köszönjük a regisztrációs kérelmet. A kérelem jelenleg adminisztrátori elfogadásra vár.
