OpenID Connect (8.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Other
be: Іншыя

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Unknown error.
be: Невядомая памылка.
