OpenID Connect (8.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Picture
fr: Image

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Time zone
fr: Fuseau horaire

en: Other
fr: Autre

en: Generic
fr: Générique

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: Unknown error.
fr: Erreur inconnue.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.
fr: Merci d'avoir sollicité une création de compte. Votre compte est en attente d'approbation par l'administrateur du site.

en: Connected Accounts
fr: Comptes liés
