OpenID Connect (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Other
lt: Kiti

en: Timezone
lt: Laiko juosta
