OpenID Connect (8.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Picture
ru: Изображение

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Time zone
ru: Часовой пояс

en: Other
ru: Другое

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Not connected
ru: Не подключено

en: Manage own connected accounts
ru: Управление собственными подключёнными учётными записями

en: Connected Accounts
ru: Подключённые Учётные записи
