OpenID Connect (8.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Picture
fi: Kuva

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Other
fi: Muu

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.
fi: Kiitos että hait käyttäjätiliä. Tilisi odottaa sivuston ylläpitäjän hyväksyntää.
