OpenID Connect (8.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Picture
ja: 写真

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: Other
ja: その他

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: Redirect URL
ja: 転送先URL

en: API Version
ja: API バージョン

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.
ja: アカウントを登録いただきありがとうございます。現在、あなたのアカウントはサイト管理者からの承認待ちとなっています。
