OpenID Connect (8.x-1.0-beta6) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Name
bn: নাম

en: Picture
bn: ছবি

en: Email
bn: ইমেইল

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Above
bn: উপরে

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
