OpenID Connect (8.x-1.0-beta6) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Name
ca: Nom

en: Picture
ca: Imatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Locale
ca: Local

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Address
ca: Adreça

en: Other
ca: Altres

en: Profile
ca: Perfil

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Full name
ca: Nom complet

en: Gender
ca: Gènere

en: Hidden
ca: Ocult

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Website
ca: Lloc web

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ca: El nom d'usuari %name no ha estat activat o està bloquejat.

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Above
ca: A sobre

en: About
ca: Detalls

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: Uses
ca: Usos
