OpenID Connect (8.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Name
eu: Izena

en: Picture
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Address
eu: Helbidea

en: Other
eu: Bestea

en: Profile
eu: Profila

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Replace
eu: Ordeztu

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eu: %name erabiltzailea ez da aktibatua izan edo blokeatuta dago.

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Above
eu: Gainean

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
