OpenID Connect (8.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Name
gl: Nome

en: Picture
gl: Imaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Locale
gl: Localización

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Address
gl: Enderezo

en: Other
gl: Outro

en: Profile
gl: Perfil

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Full name
gl: Nome completo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Replace
gl: Reemplazar

en: The username %name has not been activated or is blocked.
gl: O usuario %name non foi activado ou está bloqueado.

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Above
gl: Enriba

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
