OpenID Connect (8.x-1.0-beta6) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Name
gu: નામ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: Other
gu: અન્ય

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Above
gu: ઉપર

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
