OpenID Connect (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Name
ast: Nome

en: Picture
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Locale
ast: Llocal

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Other
ast: Otru

en: Profile
ast: Perfil

en: Hidden
ast: Anubríu
