OpenID Connect (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Name
eo: Nomo

en: Picture
eo: Bildo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Time zone
eo: Tempozono

en: Other
eo: Alia

en: Profile
eo: Profilo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Google
eo: Guglo

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eo: La uzantnomo %name ne estis aktivita aŭ estas blokita.

en: Above
eo: Supere
