OpenID Connect (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Status
et: Olek

en: Name
et: Nimi

en: Picture
et: Pilt

en: Email
et: E-kiri

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Address
et: Aadress

en: Other
et: Muu

en: Profile
et: Profiil

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Full name
et: Täisnimi

en: Gender
et: Sugu

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Hidden
et: Peidetud

en: Replace
et: Asenda

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Above
et: Üleval

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
