OpenID Connect (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: The username %name has not been activated or is blocked.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ %name មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម ឬ​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់ ។

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Above
km: ខាង​លើ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
