OpenID Connect (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Hidden
sr: Сакривено

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sr: Корисничко име %name још није активирано или је блокирано.
