OpenID Connect (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: Picture
bo: པར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Other
bo: གཞན

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Above
bo: གོང་དུ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
