OpenID Connect (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Name
el: Όνομα

en: Picture
el: Εικόνα

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Other
el: Άλλο

en: Profile
el: Προφίλ

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Gender
el: Γένος

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: The username %name has not been activated or is blocked.
el: Ο λογαριασμός χρήστη %name δεν έχει ενεργοποιηθεί ή έχει αποκλειστεί.

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Above
el: Από πάνω

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
