OpenID Connect (8.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Time zone
pa: ਟਾਈਮ ਜ਼ੋਨ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
